Środa, 19.06.2019

Sezon na zimną kąpiel

  • 09.01.2019, 12:59
  • Małgorzata Kryk
Sezon na zimną kąpiel
Morsy to miłośnicy zimnych kąpieli wodnych, którzy spotykają się nie tylko w Zamościu ale również w Hrubieszowie.

Cykliczne spotkania odbywają się w rzece Huczwa przy ul. Ciesielczuka w Hrubieszowie. W ubiegła niedzielę (6.01) grono morsów wzrosło. Pierwszym razem (23.12.) moroswało 5 osób, drugim razem (30.12.) 7 osób, a rzecim, czyli ostatnim razem (06.01) moroswało już 11 osób. Najmłodszy uczestnik niedzielnego morsowania miał 8 lat, a najstarszy uczestnik 60+.
Morsowanie to przede wszystkim utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia, o czym informuje Jarosław Turlewicz, założyciel Zamojskiego Klubu Morsa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Średni czas przebywania w wodzie jest indywidualny.

Morsem może zostać każdy, dlatego aby wejść do wody warto zaopatrzyć się w asortymenty wodne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich chętnych zapraszamy w najbliższą  niedzielę (13.01) o godz.14.00 na tamę mostu na rzekę Huczwa w Hrubieszowie.

 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe