Środa, 19.06.2019

Rzecznik Praw Obywatelskich z wizytą w Biłgoraju

  • 09.01.2019, 22:16
  • Joanna Ferens
Rzecznik Praw Obywatelskich z wizytą w Biłgoraju
​​​​​​​W sali kameralnej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbyło się (09.01) spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Adamem Bodnarem.

Na spotkaniu z Rzecznikiem rozmawiano m.in. kwestie związane ze spektakularnymi i nagłaśnianymi przez media zatrzymaniami, które mogą godzić w zasadę domniemania niewinności i stygmatyzować zatrzymane osoby, przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, problem ASF i ochronę dzików przed masowym odstrzałem.

W rozmowie Adam Bodnar wyjaśniał, co mają na celu tego typu spotkania w małych społecznościach lokalnych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Adam Bodnar poruszył również problem potrzeby reformy sądownictwa w Polsce:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas trwania wystąpienia Rzecznika Praw Obywatelskich, pracownicy Biura Rzecznika udzielali porad i rozmawiali z uczestnikami spotkania. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Kulturalne im. Isaaca Bashevisa Singera w Biłgoraju.

Joanna Ferens

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe