Środa, 19.06.2019

Nowi partnerzy Zamojskiej Karty Seniora

  • 10.01.2019, 12:57
  • Joanna Mazurek
Nowi partnerzy Zamojskiej Karty Seniora źródło: http://www.zamosc.pl/page/111/zamojska-karta-seniora.html
Program Zamojska Karta Seniora ma coraz więcej partnerów. Przypomnijmy, że przedsiębiorcy, instytucje i placówki, które przystąpiły do programu, oferują najstarszym mieszkańcom Hetmańskiego Grodu ulgi, zniżki, rabaty, upusty, uprawnienia lub preferencje.

Akcja ruszyła wiosną ubiegłego roku, a zainteresowanie nią jest duże – Miasto Zamość wydało już 3,5 tys. kart.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zamojska Karta Seniora jest bezpłatna i wydawana bezterminowo. Może się o nią ubiegać każdy zamościanin, który przekroczył 60-ty rok życia. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wysokość ulg, zniżek, rabatów upustów, uprawnień i preferencji przyznawanych seniorom ustalają sami partnerzy. Jest w czym wybierać.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Druki wniosku o przyznanie Zamojskiej Karty Seniora można pobrać także w wersji elektronicznej. Wystarczy wejść na stronę www.zamosc.pl.

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe