Środa, 19.06.2019

Wymiana pieców w Zamościu

  • 11.01.2019, 11:36
  • Joanna Mazurek
Wymiana pieców w Zamościu źródło: pixabay
Zamojski Ratusz wkrótce ruszy z naborem wniosków o dotacje do wymiany systemów grzewczych.

Będzie je można składać w Biurze Obsługi Interesanta. Chociaż nabór zacznie się dopiero 1 lutego, warto już teraz kompletować dokumenty, bo decyduje kolejność zgłoszeń, a zainteresowanie jest duże.
Wnioski można składać do 15 lutego, ale myślę, że lista zamknie się w pierwszych dniach, tak, jak było zazwyczaj – mówi Katarzyna Fornal-Urbańczyk, kierownik Biura Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O dotację mogą się ubiegać osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prawne, jednostki sektora finansów publicznych, będące gminnymi lub powiatowymi osobami prawnymi, a nawet przedsiębiorcy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Formularz wniosku oraz wymagane załączniki dostępne są w Biurze Obsługi Interesanta oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Zamość, w zakładce: Informacje o środowisku – Wnioski. 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe