Środa, 19.06.2019

Wierzyciele Energetycznego Centrum S.A.

  • 11.01.2019, 13:07
  • Joanna Mazurek
Wierzyciele Energetycznego Centrum S.A. źródło: pixabay
Od kilku dni podajemy państwu informację Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Zamościu o wezwaniu przez sąd wierzycieli Energetycznego Centrum S.A., do zgłaszania swoich wierzytelności do sędziego-komisarza.

Jest na to czas do 16 stycznia. Przypomnijmy, że klienci upadłej spółki, którzy do dnia 2 grudnia 2018r. uregulowali na jej rzecz jakiekolwiek należności z tytułu sprzedaży energii elektrycznej lub paliwa gazowego za okres, w którym Spółka takich usług nie świadczyła mogą dochodzić swoich roszczeń w trybie zgłoszenia wierzytelności do Sędziego-komisarza. Miejski Rzecznik Konsumenta w Zamościu, Katarzyna Mazur podkreśla, że jest to ważna informacja także dla mieszkańców Zamościa i regionu, ponieważ także oni zawierali umowy z upadłą firmą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nadpłaty, o zwrot których mogą starać się dawni klienci Energetycznego Centrum S.A., mogą wynikać także z innego powodu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia wierzytelności należy dokonać na piśmie w dwóch egzemplarzach, z podaniem sygnatury akt na adres, który Miejski Rzecznik Konsumenta  podaje na stronie internetowej www.zamosc.pl.

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe