Środa, 19.06.2019

Kolędowanie ze świętym Bratem Albertem

  • 12.01.2019, 10:50 (aktualizacja 12.01.2019, 13:48)
  • Joanna Suszko
Kolędowanie ze świętym Bratem Albertem
Parafia pw. św. Brata Alberta w Zamościu zaprasza do wspólnego kolędowania.

Jutro w Kościele katolickim przeżywać będziemy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia w roku liturgicznym. Mimo że w polskiej tradycji bożonarodzeniowe praktyki trwają nawet do 2 lutego, to powoli kończy się czas kolędowania czy wystawiania świątecznych przedstawień. Z tej okazji parafia pw. św. Brata Alberta w Zamościu zaprasza na jasełka i do wspólnego śpiewania kolęd, które przygotowują uczniowie i rodzice uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu. Zaprasza proboszcz parafii, ks. Marek Mazurek.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że w parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu w niedzielę (13.01) będzie więcej okazji do posłuchania kolęd w profesjonalnym wykonaniu. O godz. 9:00 z koncertem kolęd wystąpi chór Ale Cantare, natomiast o 12:00 zespół Wójtowianie z Krasnobrodu.

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe