Środa, 19.06.2019

Biłgoraj. Kolędowanie z Janem Pawłem II

  • 12.01.2019, 13:13 (aktualizacja 13.01.2019, 19:35)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Kolędowanie z Janem Pawłem II
Już jutro, (13.01) o godz. 14:00 w kościele Św. Jana Pawła II w Biłgoraju po raz pierwszy odbędzie się „Kolędowanie z Janem Pawłem II”.

Na wydarzenie zaprasza wikariusz parafii św. Jan Pawła II w Biłgoraju, ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na „Kolędowanie z Janem Pawłem II” złożą się trzy koncerty. Podczas pierwszego koncertu zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Majdanu Sieniawskiego.W drugim, który będzie miał miejsce 20 stycznia o godz. 17:00 odbędzie się bożonarodzeniowe przedstawienie, koncert laureatów szkolnego konkursu kolęd oraz charytatywny koncert kolęd dla Igi Pawelec z Soli, zaś podczas trzeciego koncertu, 27 stycznia o godz. 14:00 wystąpi Zespół „Wójtowianie” z Krasnobrodu. Szczegóły znajdują się na plakacie. 

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Gaudium et Spes, we współpracy z Parafią św. Jana Pawła II w Biłgoraju. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Katolickie Radio Zamość.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe