Środa, 19.06.2019

Centrum Biłgoraja będzie zrewitalizowane

  • 12.01.2019, 16:28 (aktualizacja 12.01.2019, 16:31)
  • Joanna Ferens
Centrum Biłgoraja będzie zrewitalizowane
Władze Biłgoraja podpisały z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego umowę na dofinansowanie rewitalizacji centrum Miasta.

Projekt, którego koncepcja zostanie zrealizowana został wybrany w ramach konkursu, do którego zgłosiło się kilka biur projektowych. Jak będzie zatem wyglądało centrum Biłgoraja po rewitalizacji – wyjaśnia burmistrz Janusz Rosłan:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rewitalizacja centrum Miasta będzie kosztowała 19 199 932zł, z czego 10 mln to dofinansowanie z Unii Europejskiej, zaś 1mln 380 tys. zł będzie pochodzić z budżetu Państwa. W tym momencie władze Miasta Biłgoraja rozpoczynają procedury związane z ogłoszeniem przetargu. Zakończenie prac remontowych planowane jest na jesień 2020 roku.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe