Środa, 19.06.2019

Józefów. Wykład w ramach Uniwersytetu Powszechnego

  • 12.01.2019, 23:14 (aktualizacja 12.01.2019, 23:20)
  • Joanna Ferens
Józefów. Wykład w ramach Uniwersytetu Powszechnego
W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Józefowie odbył się wykład Wojewody Lubelskiego dr. hab. Przemysława Czarnka.

Uniwersytet Powszechny powstał trzy miesiące temu przy Muzeum Historycznym Inspektoratu Zamojskiego Armii Krajowej w Bondyrzu. Jakie założenia mu przyświecają, wyjaśnia jeden z inicjatorów jego powstania, poseł Sławomir Zawiślak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek w Józefowie mówił o znaczeniu konstytucji polskich dla niepodległości Polski. W swym wykładzie nawiązywał także do kwestii demokracji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej o działalności Uniwersytetu Powszechnego, kwestiach wykładów i prelekcji oraz działalności ŚZŻAK Okręg Zamość znaleźć można na stronie www.akzamosc.pl

Joanna Ferens

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe