Sobota, 24.08.2019

Kurs nowe życie

  • 28.01.2019, 11:00 (aktualizacja 29.01.2019, 08:55)
  • Joanna Mazurek
Kurs nowe życie
Czy w niespełna trzy dni można całkowicie odmienić swoje życie? Zdecydowanie można, a przekona się o tym każdy, kto weźmie udział w Kursie 'Nowe życie”, który między 1 a 3 lutego będzie się odbywał w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu. 

Dajemy tam przestrzeń do doświadczenia żywego Boga – podkreśla ks. Piotr Spyra, dyrektor Zamojskiej Szkoły Ewangelizacji im. bł. Stanisława Kostki Starowieyskiego, która organizuje kurs.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nazwa kursu, 'Nowe Życie”, naprawdę nie jest przypadkowa. Wiele osób, które uczestniczyło w tych rekolekcjach dosłownie mówią: Zaczynam nowy odcinek życia – zapewnia ks. Piotr Spyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby odnowić swoją wiarę, a nawet do osób niewierzących. Ks. Piotr Spyra zapewnia, że treści będą przekazywane w bardzo prosty sposób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje o kursie i zapisach można znaleźć na stronie www.zse.info. 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe