Środa, 21.08.2019

Seminarium Odnowy Wiary

  • 28.01.2019, 15:24 (aktualizacja 29.01.2019, 08:54)
  • Joanna Mazurek
Seminarium Odnowy Wiary
Nie bójmy się dać Panu Bogu szansy na to, żeby przemienił nasze życie. Może się to stać podczas Seminarium Odnowy Wiary – wyjątkowych rekolekcji, które od piątku ruszają w katedrze zamojskiej.

Spotkania będą się odbywały przez dwanaście tygodni w piątki, po Mszy św. o godz. 18.00. Uczestnicy rekolekcji będą także pracować w domu. Mówi ks. Piotr Spyra, asystent kościelny wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, która poprowadzi Seminarium.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jestem głęboko przekonany, że Duch Święty wiele osób dorosłych dzisiaj porywa i daje pragnienia czegoś więcej –  podkreśla ks. Piotr Spyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Seminarium Odnowy Wiary to będzie czas, w którym Pan Bóg po prostu będzie działał –  zapewnia kapłan.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po tych dwunastu tygodniach oczywiście można zakończyć przygodę z taką formą rekolekcji, natomiast wiele osób, niemal wszyscy, pragną zostać w takiej formie spotkań – tłumaczy ks. Spyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że Seminarium Odnowy Wiary rozpocznie się w katedrze zamojskiej w najbliższy piątek, po Mszy św. o godz. 18.00. 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe