Środa, 21.08.2019

Biłgoraj. Bal gimnazjalny po raz ostatni

  • 02.02.2019, 19:43
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Bal gimnazjalny po raz ostatni
W związku z reformą oświaty, po raz ostatni w Gimnazjum nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju odbył się (02.02) Bal Gimnazjalny, w którym wzięło udział 140 uczniów klas trzecich.

Bal rozpoczęła część oficjalna, podczas której głos zabrali przedstawicie rodziców, uczniów oraz dyrektor szkoły, Maciej Buczek, który życzył gimnazjalistom dobrej zabawy i powodzenia w dalszej edukacji.

W rozmowie dyrektor Buczek nie ukrywał wzruszenia  i dodał, iż w tym gimnazjum wykształciło się wielu wspaniałych młodych ludzi:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bal został zorganizowany w całości przez uczniów, jako szkolny projekt i zadanie uczące dorosłości:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dwie trzecioklasistki, Magda Sokołowska i Idalia Młodowiec podkreślały, że czas spędzony w gimnazjum był dla nich niezwykły i ważny:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część oficjalną zakończył walczyk w wykonaniu wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjum.

Joanna Ferens

Zdjęcia (35)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe