Środa, 21.08.2019

Jan Sowiński

  • 06.02.2019, 08:54
  • Małgorzata Kryk
Jan Sowiński
pasjonat aktywnego spędzania czasu wolnego

Od kiedy w Zamościu powstał Dzienny Dom Senior + przy ul. Królowej Jadwigi 8 osoby w wieku 60 + czas wolny mogą spędzać na różnego rodzaju zajęciach m.in.: wykładach z interesującymi osobami, czytaniu książek, zajęciach fizycznych czy wycieczkach plenerowych.

Jan Sowiński, uczestnik Dziennego Domu Senior + chętnie bierze udział w zajęciach na basenie i treningach nordic walking. Zwieńczeniem marszów z kijami są różnego rodzaju zawody organizowane w Polsce i za granicą, w których aktywnie biorą udział uczestnicy Dziennego Domu Senior +.

W audycji Rozmowa dnia Jan Sowiński mówi o ulubionych formach spędzania czasu wolnego jakimi są bieganie czy ćwiczenia na siłowni. Jan Sowiński jest dowodem, że aktywnym można być w każdym wieku i na podjecie wyzwania jakim jest trening nigdy nie jest za późno. Na swoim koncie ma liczne sportowe sukcesy m. in ukończył siedem maratonów, a w czasie wolnym hartuje swój organizm przez morsowania z Zamojskim Klubem Morsa. W rozmowie usłyszymy jakie korzyści zdrowotne wynikają z morsowania, jaki jest średni czas przebywania w wodzie i jakie emocje towarzyszą zetknięciu z zimna wodą. Każdy może być morsem, zatem wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy w najbliższą niedzielę (10.02) nad zamojski Zalew Miejskim. Stamtąd miłośnicy zimnych kąpieli wodnych pojadą na wspólnie morsowanie nad zalew do Nielisza.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe