Środa, 21.08.2019

Jazdę na łyżwach umila muzyka

  • 08.02.2019, 12:23
  • Małgorzata Kryk
Jazdę na łyżwach umila muzyka
W najbliższy poniedziałek (11.02) ferie rozpoczną się w województwach: łódzkim, podkarpackim, pomorskim, śląskim i lubelskim.

Dla dzieci i młodzieży ferie to wolny czas od szkoły i codziennych obowiązków ucznia. Wiele dzieci w czasie ferii będzie chciało skorzystać z szaleństw na śniegu. Dlatego w tym celu niektóre dzieci pojadą na zorganizowane zimowiska w góry, inne dzieci z rodzicami za granicę, a jeszcze inne spędza czas w domu na miejscu. Dla mieszkańców naszego miasta i dzieci przyjezdnych, okazją do wyszalania się jest lodowisko, które usytuowane jest na płycie Rynku Wielkiego w Zamościu. Dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Mateusz Ferens przyznał, że w tym roku jazdę na łyżwach umili grająca z głośników muzyka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wejście na lodowisko odbywa się o pełnych godzinach. Bilety można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, a osoby, które nie posiadają własnych łyżew mogą skorzystać z wypożyczalni. Te placówki mieszczą się przy płycie lodowiska.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zainteresowanie jazdą na łyżwach jest bardzo duże. W godzinach przedpołudniowych korzysta z niego młodzież szkolna, która uczy się jazdy na łyżwach w ramach wychowania fizycznego, a w godzinach wieczornych korzystają z niego głównie dzieci z rodzicami.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Od tego miesiąca OSiR wprowadził podwyżki cen za korzystanie z obiektów sportowych. Nowe ceny podyktowane są wzrostem podwyżek m.in. za energię elektryczną i wodę, a jaki jest koszt biletu wstępu na lodowisko?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że w czasie ferii już w przyszłym tygodniu (14.02) na tafli lodowiska w godz. 17.00 – 19.00 odbędzie się „Walentynkowy Bal Karnawałowy”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby, które przebiorą się w kostiumy karnawałowe będą mogły skorzystać z fotobudki, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Codziennie w godz. 13.40 – 15.00 lodowisko jest nieczynne z powodu przerwy technicznej, kiedy wyrównywana jest płyta lodowiska. W pozostałych godzinach do późnej pory wieczornej jazdę na łyżwach umila muzyka, tak więc wszystkich, którzy czas lubią spędzać aktywnie zapraszamy do korzystania z lodowiska.

 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe