Środa, 21.08.2019

Aktywne ferie z OSiR

  • 08.02.2019, 13:08
  • Małgorzata Kryk
Aktywne ferie z OSiR
W najbliższy poniedziałek (11.02) w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim rozpoczną się długo wyczekiwane ferie zimowe.

Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu dla najmłodszych przygotował wiele atrakcji. OSiR to obiekty sportowe: nowoczesna wielofunkcyjna hala, duża hala sportowa, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej, sala mat, obiekty lekkoatletyczne, lodowisko oraz kryta pływalnia. Ferie to czas odpoczynku i wyjazdów na zimowe obozowiska. Jednak dzieci i młodzież, które wolny czas spędzą na miejscu również nie mogą narzekać na nudę. Już w najbliższą sobotę (9.02) w sali konferencyjnej przy Dziennym Domu Senior+, ul. Królowej Jadwigi 8 odbędzie się „Turniej szachowy o Puchar Dyrektora OSiR”. Na najbliższy turniej serdecznie zaprasza dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

kto może zgłosić swój udział w szachowym turnieju?
loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie ferii już w przyszłym tygodniu (14.02) na tafli lodowiska w godz. 17.00 – 19.00 odbędzie się „Walentynkowy Bal Karnawałowy”.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby, które przebiorą się w kostiumy karnawałowe będą mogły skorzystać z fotobudki, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W niedzielę (24.02) o godz. 9.00 w hali sportowo-widowiskowej OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8 odbędzie się „Turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Dyrektora OSiR”.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Turniej adresowany jest do zawodników powyżej 16-tego roku życia. 10 -osobowe zespoły można zgłaszać do 20 lutego, a najlepszym drużynom wręczone będą puchary i nagrody niespodzianki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie ferii OSiR przygotował także darmowe wejściówki na basen i lodowisko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich feriowiczów zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego z OSiR-em.Zapisy telefonicze:
Turniej szachowy o Puchar Dyrektora OSiR”.
Tel. 606 966 403

Turniej w halowej piłce nżnej o Puchar Dyrektora OSiR
84 677 54 62

.

Darmowe wejściówki:
– Kryta Pływalnia (w terminie: 9-16.02.2019 r.) – pięciu pierwszych Klientów (każdego dnia), którzy przy kasie użyją hasła „OSiR- Z nami sięgaj wyżej” otrzyma darmową wejściówkę do wykorzystania na Lodowisku.

– Lodowisko (w terminie: 17-24.02.2019 r.) – pięciu pierwszych Klientów (każdego dnia), którzy przy kasie użyją hasła „OSiR-Z nami sięgaj wyżej” otrzyma darmową wejściówkę do wykorzystania na Krytej Pływalni.

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe