Środa, 17.07.2019

Dzień otwarty w biłgorajskim ‘Medyku’

  • 08.02.2019, 16:15 (aktualizacja 08.02.2019, 16:18)
  • Joanna Ferens
Dzień otwarty w biłgorajskim ‘Medyku’
Szkoła z wieloletnią tradycją i jedyna taka placówka w powiecie biłgorajskim – Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju zorganizowało (06.02) dzień otwarty dla uczniów biłgorajskich szkół średnich.

Biłgorajski ‘Medyk’ działa już od 57 lat i obecnie kształcenie odbywa się na 9 kierunkach – informuje Alina Kołodziej, pełniąca obowiązki dyrektora Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Alina Kołodziej tłumaczy również jak przebiega w tej szkole proces kształcenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas dnia otwartego uczniowie biłgorajskich szkół średnich mieli okazję zapoznać się z zajęciami prowadzonymi w ‘Medyku’, wziąć udział w warsztatach masażu, wizażu, produkcji maści i leków, a także kursie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Joanna Ferens

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe