Środa, 17.07.2019

Razem najlepiej

  • 09.02.2019, 16:26 (aktualizacja 12.02.2019, 14:45)
  • Joanna Mazurek
Razem najlepiej
Wydarzeń, podczas których spotykają się całe rodziny, zwłaszcza te wielopokoleniowe, nigdy dość.

Dowodem tego była radość na twarzach uczestników międzypokoleniowego spotkania z okazji Dni Babci i Dziadka, które w sobotę (09.02) odbyło się w Skaraszowie w gminie Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas uroczystości nie zabrakło części artystycznej przygotowanej przez dzieci ze szkoły w Wólce Wieprzeckiej, z koncertem wystąpił zespół ROZTOCZANKI, swoje wystąpienie miały panie z Klubu Seniora w Skaraszowie, a po życzeniach babcie i dziadkowie otrzymali upominki, wykonane przez dzieci podczas zajęć świetlicowych w Skaraszowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas międzypokoleniowego spotkania z okazji Dni Babci i Dziadka nie zabrakło także gorącego poczęstunku. Był też specjalny tort.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Międzypokoleniowe spotkanie z okazji Dni Babci i Dziadka organizowane zostało w ramach Samorządowych Inicjatyw Mieszkańców Gminy Zamość. Organizatorami byli Sołtys i Rada Sołecka Skaraszowa, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej, Klub Seniora w Skaraszowie, Koło Chłopa w Skaraszowie i Koło Gospodyń Wiejskich w Skaraszowie.

Wsparcia organizacyjnego udzieliły Samorząd Gminy Zamość, GOK Gminy Zamość i Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+.

 

 

Joanna Mazurek

Zdjęcia (7)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe