Środa, 17.07.2019

Piękno ze skrzydłami

  • 09.02.2019, 16:33 (aktualizacja 12.02.2019, 14:47)
  • Joanna Mazurek
Piękno ze skrzydłami
Gołębie często kojarzą się nam z bielą lub szarością. Podczas Zamojskiej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego można przekonać się jednak, że te piękne ptaki mają różne sylwetki, ubarwienie i strukturę upierzenia.

Wzrok odwiedzających wystawę, która odbywa się na hali Sportowej Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych Nr. 5 ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu, przyciąga też ozdobny drób w różnych gatunkach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Odbywająca się w dniach 9 i10 lutego wystawa została zorganizowana po raz dziesiąty. Nie tylko jubileusz czynił ją wyjątkową.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak tłumaczył Katolickiemu Radiu Zamość jeden z wystawców, który do Hetmańskiego Grodu przyjechał aż z Wrocławia, troska o gołębie zajmuje nawet kilka godzin dziennie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło Zamojską Wystawę Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (14)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe