Środa, 21.08.2019

Wybory uzupełniające w regionie. Znamy nowych radnych

  • 11.02.2019, 15:04
  • Katarzyna Muszyńska
Wybory uzupełniające w regionie. Znamy nowych radnych źródło: unsplash
W minioną niedzielę odbyły się wybory uzupełniające w sześciu gminach na terenie działania Delegatury Krajowego biura Wyborczego w Zamościu.

Głosowanie odbyło się w gminie Komarów-Osada, Goraj, Hrubieszów, Łaszczów, Zwierzyniec. Wybory miały się odbyć także w gminie Potok Górny, ale nie doszły do skutku – powiedziała Anna Chrzan, dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Zwierzyńcu natomiast najwięcej głosów zdobył pan Sierakowski Piotr Jóżef.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas głosowania w Łaszczowie wybrano na radnego Lis Wiesława i dostał 103 głosy. W Hrubieszowie nowym radnym został Tarnawski Leszek, który otrzymał 60 głosów. Natomiast w Goraju w wyniku głosowania radnym został Malec Piotr Grzegorz i otrzymał 49 głosów. Natomiast radnym gminy Komarów-Osada został Sokołowski Andrzej i dostał 109 głosów. Frekwencja jak na wybory uzupełniające była zadowalająca. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głosowanie przebiegało od godziny 7.00 do 21.00. Nie zgłaszano żadnych incydentów.

Katarzyna Muszyńska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe