Środa, 21.08.2019

Niedziela Radiowa w Udryczach

  • 12.02.2019, 14:37
  • Joanna Mazurek
Niedziela Radiowa w Udryczach
Położona w pięknej okolicy parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Udryczach  będzie kolejną, którą Katolickie Radio Zamość odwiedzi w ramach 'Niedzieli radiowej'.

Jak tłumaczy proboszcz parafii, ks. Jerzy Pytlik, ośrodek duszpasterski  w Udryczach zaczął się tworzyć w latach sześćdziesiątych XX w., a  parafia została erygowana w 1977 r.  i  powstała z podziału parafii w Sitańcu. W pamięci wiernych, a jest ich w parafii ponad tysiąc, pozostał pierwszy proboszcz ks. Józef Grzanka. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach 'Niedzieli radiowej” 17 lutego o godz. 11.00 Katolickie Radio Zamość będzie transmitować Mszę św. z parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Udryczach. Eucharystię sprawował będzie dyrektor naszej rozgłośni ks. Sylwester Zwolak. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach 'Niedzieli Radiowej” o godz.17.05 zaprosimy państwa na spotkanie z proboszczem oraz przedstawicielami wspólnot działających przy parafii w Udryczach. Do wysłuchania powtórki rozmów zapraszamy w poniedziałek 18 lutego po godz. 13.00.

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe