Środa, 21.08.2019

V Kresowy Bal Myśliwski

  • 26.02.2019, 12:45 (aktualizacja 26.02.2019, 13:00)
  • Joanna Suszko
V Kresowy Bal Myśliwski
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu zaprasza myśliwych i wszystkich sympatyków łowiectwa na V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski 'Ozimkowe Zapusty 2019'.

Do uczestnictwa w Balu zachęca Monika Zawiślak, główny koordynator edukacji przyrodniczej, przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bal odbędzie się w sobotę (02.03) o godz. 18:00 w Hotelu 'Koronny” przy ul. Koszary 7 w Zamościu pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka. Koszt udziału to 190 zł od osoby. Całkowity koszt zastanie przeznaczony na działalność stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

Zgłoszenia i zapisy są przyjmowane, poprzez dokonanie wpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo na plakacie na naszej stronie internetowej. Organizatorzy zapraszają do udziału, a także to wsparcia celu charytatywnego poprzez przekazanie przedmiotów do aukcji.

 

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe