Sobota, 16.02.2019

Ozimkowe Zapusty 2019

  • 12.02.2019, 16:42 (aktualizacja 13.02.2019 19:07)
  • Joanna Suszko
Ozimkowe Zapusty 2019
Zapraszamy na V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski 'Ozimkowe Zapusty 2019”.

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu zaprasza myśliwych i wszystkich sympatyków łowiectwa na V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski 'Ozimkowe Zapusty 2019”.
Podczas balu przeprowadzona będzie aukcja, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę placu zabaw dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, a tym samym wspomoże działalność Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Bal odbędzie się w sobotę (02.03) o godz. 18:00 w Hotelu 'Koronny” przy ul. Koszary 7 w Zamościu pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka. Koszt udziału to 190 zł od osoby. Całkowity koszt zastanie przeznaczony na działalność stowarzyszenia.

Zgłoszenia i zapisy są przyjmowane do 15 lutego, poprzez dokonanie wpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo na plakacie na naszej stronie internetowej. Organizatorzy zapraszają do udziału, a także to wsparcia celu charytatywnego poprzez przekazanie przedmiotów do aukcji.

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe