Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Piłkarze Hetmana wygrali z Izolatorem Boguchwała

Jak do tej pory w ramach przygotowań do rundy wiosennej Hetman ma na koncie jeden remis, 4 sukcesy i 3 porażki. Piłkarze Hetmana Zamość w ostatnim meczu kontrolnym, kutry odbył się w sobotę (23.02) na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu wgrali z Izolatorem Boguchwała2:0.

Hetman strzelanie bramek ozpoczął w 38. minucie, kiedy to Mateusz Olszak wrzucił piłkę wgłąb boiska, a do bramki skierował ją zawodnik testowany. Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Zamościanie prowadzili już dwiema bramkami. Po raz drugi asystą popisał się Olszak, a decydująca piłkę o wygranej do siatki skierował Dawid Skoczylas. Kolejny sparing Biało-Zielono-Czerwoni zagrają w sobotę (2.03)  na wyjeździe z Avią Świdnik. Trener Biało-Zielono-Czerwonych Jacek Ziarkowski przyznał, że piłkarze w okresie przygotowawczym do zbliżającego się sezonu skupiają uwagę na taktyce gry.

POSŁUCHAJ

Gdzie aktualnie odbywają się treningi piłkarzy poinformował trener Hetmana, Jacek Ziarkowski.

POSŁUCHAJ

Kolejny sparing Biało-Zielono-Czerwoni zagrają w sobotę (2.03) nas wyjeździe. Rywalem zamościan będzie Avia Świdnik. W IV ligowej tabeli na prowadzeniu jest Hetman Zamość, drugie miejsce zajmuje Lewart Lubartów, a trzecie Lublinianka.