Dzień kobiet na ludowo w Starym Bidaczowie

  • 02.03.2019, 18:36
  • Joanna Ferens
Dzień kobiet na ludowo w Starym Bidaczowie
Już po raz trzeci w Remizie OSP w Starym Bidaczowie został zorganizowany (02.03) Gminny Dzień Kobiet na Ludowo.

Tradycyjnie świętowanie rozpoczęło się od życzeń skierowanych w stronę wszystkich przybyłych pań, które ze sceny popłynęły m.in. od europosła Krzysztofa Hetmana:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak podkreślał w rozmowie wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński, kobiety pełnią w życiu społecznym niemożliwą do zastąpienia rolę:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Hetman w rozmowie dodał, iż egzystencja mężczyzn byłaby bez kobiet o wiele trudniejsza:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O potrzebie docenienia kobiet przynajmniej raz w roku mówiła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju, Celina Skromak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla wszystkich pań ze specjalnym koncertem wystąpili panowie na co dzień działający w zespołach śpiewaczych z terenu gminy. Nie zabrakło oczywiście symbolicznego kwiatka dla każdej z pań oraz okolicznościowego tortu. Głównym punktem programu był spektakl ‘Separacja?’ przygotowany przez Teatr ‘RODE’ z Krakowa-Tarnowa w wykonaniu Moniki Chrzanowskiej i Mariusza Marczyka. Ponadto przed publicznością wystąpił Zespół Śpiewaczy z Bidaczowa i gościnnie Zespół ‘Za Horyzontem’ z Zawadki. Gminny Dzień Kobiet na Ludowo zakończyła zabawa taneczna z zespołem ‘Orinoko’.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zespół Śpiewaczy, Szkołę Podstawową i  Ochotniczą Straż Pożarną ze Starego Bidaczowa, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Wójta Gminy Biłgoraj oraz mieszkańców Starego Bidaczowa.

Joanna Ferens

Zdjęcia (29)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe