Środa, 22.05.2019

Jałmużna jak kilometr

  • 8.03.2019, 13:29
  • Joanna Mazurek
Jałmużna jak kilometr
W kościołach naszej diecezji trwają zbiórki do puszek w ramach kampanii "Kilometry Dobra” .

W najbliższą niedziel e wolontariusze  Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu, które dołączyło do kampanii po hasłem 'Kilometry Dobra”, będą czekali na ofiary  w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu oraz w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zwierzyńcu.
Przypomnijmy, że "Kilometry Dobra” to powstała w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, w której biorą udział organizacje charytatywne. Polega na zbieraniu złotówek, które później naklejane są na taśmę i tworzą symboliczne kilometry, a docelowo oczywiście wspierają charytatywne dzieła.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku dzięki środkom uzyskanym z kampanii 'Kilometry Dobra” Stowarzyszenie  chce dofinansować remont i adaptację budynku, który przekazało mu miasto.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ofiarę można wrzucić do puszki, albo dokonać przelewu na konto, którego numer znajduje się na stronie www.zamosc.psouu.org.pl. W ubiegłym roku Stowarzyszenie zebrało ponad 80 tys zł.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe