IV Festiwal Piosenki Patriotycznej „Nasze Małe Ojczyzny”

  • 11.03.2019, 08:16 (aktualizacja 11.03.2019, 08:29)
  • Informacja nadesłana
IV Festiwal Piosenki Patriotycznej „Nasze Małe Ojczyzny”
Dyrekcja Technikum oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kilińskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu zaprasza do udziału w IV Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Nasze Małe Ojczyzny”.

Pieśni patriotyczne  stanowią piękną lekcję polskiej historii. Potrafią nas wzruszyć do łez i obudzić jakąś szlachetną część naszej natury.  W Polsce powstały wspaniałe pieśni patriotyczne, które poprzez pokolenia zagrzewały nas do walki. Pieśni te były i są symbolem odwagi, męstwa i patriotyzmu.

Mamy nadzieję, że zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli, nie zabraknie entuzjastów dobrej muzyki i śpiewu, co pozwoli nam się spotkać w bardzo licznym gronie. Serdecznie zachęcamy do współzawodnictwa tych, którzy mają ochotę sprawdzić swoje umiejętności wokalne.

Jesteśmy przekonani, że udział w Festiwalu będzie dla Państwa wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi.


 

Konkurs odbędzie się 29 marca 2019 r. o godz. 10.00 .

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 20 marca br.

Rejestracja uczestników od godz. 9.00 do 9.30.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych

i wykorzystanie wizerunku w załączeniu.

   Serdecznie zapraszamy do udziału

 Organizatorzy Festiwalu

 

Informacja nadesłana

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe