Poniedziałek, 20.05.2019

Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm - poniedziałek 11.03.

  • 11.03.2019, 13:26 (aktualizacja 11.03.2019 15:11)
  • Łukasz Kot
Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm - poniedziałek 11.03.
Dziś w ramach Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego Sacrofilm specjalna oferta skierowana dla najmłodszych.

W ramach rekolekcji filmowych zaproponowano projekcję filmu animowanego ,,Bernadetta - księżniczka z Lourdes” z serii ,,Niezwykłe opowieści”. Mówi dyrektor Festiwalu ks. Wiesław Mokrzycki. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po projekcji filmu zaplanowano występ zespołu wokalnego ,,Promyczki Dobra” z Nowego Sącza. Spotkanie dla dzieci poprowadził ks. Andrzej Mulka redaktor naczelny miesięcznika ,,Promyczek Dobra”, szef zespołu dziecięcego ,,Promyczki Dobra” oraz detektor Festiwalu MUNDI w Starym Sączu. Niespodzianek zaplanowano wiele.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na tak niezwykłe spotkanie rekolekcyjne w Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu przybyło wiele grup szkolnych m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej z Sułowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak wyjaśnia ks. Andrzej Mulka prezentowany film o Bernadetcie jest najlepiej zrealizowaną animacją przybliżającą dzieciom objawienia Matki Bożej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jutro we wtorek (12.03) o godzinie 18.00 odbędzie się projekcja filmu ,,Bliskość” w reż. Kantemira Balagov. Film poprzedzi prelekcja ojca prof. Witolda Kaweckiego.

Łukasz Kot

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe