Poniedziałek, 20.05.2019

Konfrontacje teatralne w Smólsku

  • 13.03.2019, 15:57
  • Joanna Ferens
Konfrontacje teatralne w Smólsku fot. GOK Biłgoraj
Już po raz dziesiąty w Szkole Podstawowej w Smólsku Dużym odbyły się Międzyszkolne Konfrontacje Teatralne.

Wydarzeniu tradycyjnie przyświecało rozbudzanie zainteresowania teatrem, dbałość o kulturę słowa, kształtowanie postaw twórczych oraz rozwijanie wyobraźni i wrażliwości.

Konfrontacje są również okazją do integracji dzieci i młodzieży z różnych środowisk szkolnych – tłumaczyła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju, Celina Skromak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkim młodym aktorom i ich opiekunom dziękował wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tegorocznych konfrontacja I miejsce ex aequo zajęły Teatrzyk Szkolny z Gromady i Teatrzyk Szkolny z Korytkowa Dużego, II miejsce wywalczył Teatrzyk Szkolny z Dąbrowicy, III przypadło Teatrzykowi Szkolnemu ze Smólska, zaś wyróżnienie otrzymał Teatrzyk Szkolny z Dereźni.

Joanna Ferens

Zdjęcia (41)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe