Poniedziałek, 20.05.2019

Biłgoraj. Prezentacja zawodów w RCEZ

  • 14.03.2019, 09:43 (aktualizacja 14.03.2019 09:45)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Prezentacja zawodów w RCEZ
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zaprosiło (13.03) uczniów klas trzecich gimnazjum oraz ósmoklasistów na Dni Prezentacji Zawodów.

Oferta przygotowana przez biłgorajski ‘Elektryk’ jest bardzo bogata i ma na celu przybliżenie specyfiki poszczególnych zawodów kandydatom do szkół średnich. O tym, jakie zawody znalazły się w tej ofercie wyjaśnia wicedyrektor Anna Olszowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas spotkania gimnazjaliści i uczniowie szkół podstawowych mieli okazję zobaczyć bazę dydaktyczną, poznać nauczycieli i starszych kolegów, zobaczyć jak wygląda praktyczna nauka poszczególnych zawodów, a także dowiedzieć się więcej o szkole i kończących ją egzaminach zawodowych.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe