Poniedziałek, 20.05.2019

Kolejne Seminaria Odnowy Wiary

  • 14.03.2019, 13:42
  • Joanna Mazurek
Kolejne Seminaria Odnowy Wiary
Te rekolekcje to przede wszystkim bardzo mocne doświadczenie żywego Boga – zapewnia ks. Piotr Spyra, asystent kościelny wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w naszej diecezji i zaprasza do udziału w Seminarium Odnowy Wiary.

Jest to forma rekolekcji dla osób dorosłych, polegająca na dwunastu spotkaniach, które odbywają się raz w tygodniu oraz codziennej medytacji Słowa Bożego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czas przeznaczony na udział w tych rekolekcjach to doskonała inwestycja w siebie. Warto się zdecydować.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wiele osób boi się, że nie wytrwa dwunastu tygodni. Ja zachęcam, żeby mimo wszystko spróbować – mówi ks. Piotr Spyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że  Seminarium Odnowy Wiary dziś rozpoczyna się w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Tomaszowie Lubelskim, we wtorek w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju, a we środę w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej i Narodzenia  Najświętszej Maryi Panny w Trzeszczanach. Do udziału w spotkaniach można dołączyć nawet wówczas, kiedy nie uda nam się uczestniczyć w pierwszym z nich.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe