Środa, 22.05.2019

Światowy Dzień Konsumenta

  • 15.03.2019, 10:05
  • Joanna Mazurek
Światowy Dzień Konsumenta
„Konsumenci to my wszyscy” - to legendarne zdanie Johna F. Kennedy’ego, przypominane jest w Światowy Dzień Konsumenta, obchodzony 15 marca.

Prezydent USA wygłosił je jeszcze w roku 1962, w Polsce jednak, jak tłumaczy Katarzyna Mazur, Miejski Rzecznik Konsumentów w Zamościu, o prawach konsumenta zaczęto mówić znacznie później.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapytaliśmy Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Zamościu, które z praw konsumentów są podstawowe.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że w czwarte piątki miesiąca o 9:40 na antenie Katolickiego Radia Zamość mogą Państwo słuchać porad Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Zamościu, pani Katarzyny Mazur. Tymczasem dziś, w audycji „Rozmowa dnia”, Katarzyna Mazur przypomina podstawowe prawa konsumentów. Audycji można wysłuchać o godz. 15.40 oraz w zakładce „Rozmowa dnia” na stronie internetowej naszej rozgłośni.

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe