Środa, 22.05.2019

Wielkie: przepraszamy

  • 15.03.2019, 13:14
  • Joanna Mazurek
Wielkie: przepraszamy www.franciszkanie-warszawa.pl
Ojcowie Franciszkanie zapraszają do modlitwy ekspiacyjnej za grzech aborcji w naszej Ojczyźnie.

Wspólnotowe wynagrodzenie Bogu za grzechy przeciwko życiu odbywa się przez trzy kolejne soboty marca w Niepokalanowie. Rozpoczęcie zawsze o godz. 10.00, konferencją Wiesławy Kowalskiej z Centralnego Ośrodka Krzewienia Duchowej Adopcji na Jasnej Górze. Godzinę później sprawowana jest Msza św., a po niej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmawiane są specjalne modlitwy uwolnienia z ciężaru winy po grzechu aborcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach ekspiacji w minioną sobotę, 9 marca uczestnicy modlili się modlitwą matki, solidaryzując się ze wszystkimi cierpiącymi kobietami, a jutro odmówiona będzie modlitwa ojca.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W kolejna sobotę, 23 marca, w ramach modlitw ekspiacyjnych za grzech aborcji w naszej Ojczyźnie w specjalnym nabożeństwie odbędzie się przeproszenie Boga za wszystkich ludzi winnych aborcji i innych grzechów przeciwko życiu. W czasie nabożeństw jest możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe