Diecezjalny Dzień Młodzieży w Tomaszowie Lubelskim

  • 08.04.2019, 20:03 (aktualizacja 12.04.2019, 00:50)
  • Joanna Suszko
Diecezjalny Dzień Młodzieży w Tomaszowie Lubelskim
Zapraszamy do Tomaszowa Lubelskiego w Niedzielę Palmową (14.04) na Diecezjalny Dzień Młodzieży.

Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży i koordynator Światowych Dni Młodzieży w diecezji zapraszają do Tomaszowa Lubelskiego w Niedzielę Palmową (14.04) na Diecezjalny Dzień Młodzieży. Idea Światowych Dni Młodzieży trwa od 34 lat. Każdego roku odbywają się one w wymiarze diecezjalnym, wyjaśnia koordynator ŚDM w diecezji, ks. Tomasz Szady.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczystość rozpocznie się o 14:45 procesją z palmami z kościoła pw. św. Ojca Pio do Kościoła NSPJ w Tomaszowie Lubelskim. Dalszy program przedstawia ks. Tomasz Szady.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku złych warunków atmosferycznych koncert odbędzie się na Hali Sportowej przy Zespole Szkół im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Wyspiańskiego 8. Ks. Szady zachęca młodzież do radosnego i barwnego przeżywania dnia młodzieży.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy proszą także księży opiekunów grup młodzieży z poszczególnych parafii o zgłoszenia uczestników do 10 kwietnia.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe