Środa, 19.06.2019

Tarnogrodzkie Misterium Męki Pańskiej

  • 09.04.2019, 11:48 (aktualizacja 09.04.2019, 12:04)
  • Joanna Ferens
Tarnogrodzkie Misterium Męki Pańskiej
W Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury odbyło się (07.04) Misterium Męki Pańskiej zatytułowane ‘Męka i śmierć Pana naszego Jezusa Chrystusa’.

W tegorocznej edycji misterium w rolę Jezusa Chrystusa wcielił się mieszkaniec Tarnogrodu, Jan Hułas, który w rozmowie mówił o swoich motywacjach do odegrania głównej roli:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Misterium pomaga lepiej zrozumieć tajemnicę naszego zbawienia – tłumaczył proboszcz tarnogrodzkiej parafii, ks. dziekan Jerzy Tworek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Swoimi refleksjami po misterium podzieliła się również jedna z aktorek, Natalia Fusiarz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizacja tego pięknego wydarzenia to forma ewangelizacji – tłumaczy reżyserka misterium, s. Jadwiga Anna Tabor:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie wszystkim zaangażowanym w organizację misterium dziękował burmistrz Tarnogrodu Paweł Dec. Misterium było połączone z parafialnymi rekolekcjami, które w minioną niedzielę rozpoczęły się w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Tarnogrodzie.

Joanna Ferens

Zdjęcia (55)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe