Sobota, 24.08.2019

Biszcza. Świąteczne spotkanie w WTZ

  • 16.04.2019, 15:52
  • Joanna Ferens
Biszcza. Świąteczne spotkanie w WTZ
Jak co roku w Wielkim Tygodniu Warsztaty Terapii Zajęciowej w Biszczy zorganizowały (15.04) świąteczne śniadanie wielkanocne.

Spotkanie rozpoczęło się od misterium w wykonaniu podopiecznych WTZ oraz wspólną modlitwą, po której wszyscy podzielili się jajkiem i składali sobie świąteczne życzenia.

Dumy ze swoich podopiecznych nie ukrywała kierownik WTZ w Biszczy, Teresa Irena Jaskulska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W wydarzeniu uczestniczył pasterz naszej diecezji, ks. bp Marian Rojek, który podkreślał, że spotkania z osobami niepełnosprawnymi są dla nas zawsze piękną nauką:

loadingŁaduję odtwarzacz...

My wszyscy jesteśmy tutaj jak jedna wielka rodzina – tłumaczyła poseł Genowefa Tokarska, której córka Ewa jest podopieczną WTZ w Biszczy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biskup Ordynariusz składał również wszystkim uczestnikom wydarzenia oraz słuchaczom Katolickiego Radia Zamość wielkanocne życzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponadto  szczególne życzenia i pozdrowienia dla uczestników spotkania i pracowników WTZ-tu przesłał Nuncjusz Apostolski w Polsce, arcybiskup Salvatore Pennacchio. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zasiedli do wspólnego śniadania przygotowanego przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej, pracowników placówki i rodziców.

Joanna Ferens

Zdjęcia (24)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe