Sobota, 24.08.2019

Film Michała Kondrata „Miłość i Miłosierdzie”.

  • 17.04.2019, 09:21 (aktualizacja 17.04.2019, 10:02)
  • Łukasz Kot
Film Michała Kondrata „Miłość i Miłosierdzie”.
Film pokazuje nieznane do tej pory fakty dotyczące kultu Bożego Miłosierdzia.

Na ekranach polskich kin w tym Centrum Kultury Filmowej ,,Stylowy” w Zamościu możemy oglądać najnowszy film Michała Kondrata „Miłość i Miłosierdzie”. To fabularyzowany dokument który opowiada historię objawień siostry Faustyny Kowalskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Film pokazuje nieznane do tej pory fakty dotyczące kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie. Na światło dzienne wychodzą kolejne dowody na to, że siostra Faustyna naprawdę widywała Jezusa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Główne role filmowe odegrali znani polscy aktorzy.


loadingŁaduję odtwarzacz...

O filmie opowiadał jego reżyser i scenarzysta Michał Kondrat. Dodajmy, że Jana Pawła II 30 kwietnia 2000 roku oficjalnie wyniósł na ołtarze siostrę Faustynę i ustanowił święto Bożego Miłosierdzia. W wizjach siostry Faustyny domagał się tego sam Jezus. Do 23.04 film ,,Miłość i Miłosierdzie” będzie prezentowany w Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu.


 


 


 


 


 

Łukasz Kot
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe