Sobota, 24.08.2019

Triduum Paschalne w Katolickim Radiu Zamość

  • 17.04.2019, 20:14 (aktualizacja 23.04.2019, 09:43)
  • Joanna Suszko
Triduum Paschalne w Katolickim Radiu Zamość
Przed nami Triduum Paschalne i Święta Wielkiej Nocy. W czasie Triduum nasze radio będzie obecne w zamojskiej katedrze.

W Wielki Czwartek, Święte Triduum Paschalne rozpocznie się Msza Wieczerzy Pańskiej, której o godzinie 18 w katedrze będzie przewodniczył będzie biskup diecezjany Marian Rojek. Śpiew poprowadzi chór 'Ale Cantare”.Dalszy program nabożeństw i liturgii, które będziemy transmitować na naszej antenie przedstawia ks. Robert Strus, proboszcz parafii katedralnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Tradycyjnie zapraszamy także na Mszę św. rezurekcyjną.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W wielkanocne południe zapraszamy na Eucharystię transmitowaną z z kościoła pw. św. Michała Archanioła w Zamościu, a wieczorem o godz. 18.00 z kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu.

W Poniedziałek Wielkanocny również trzy transmisje. O godz. 7:00 Msza św. z  sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim o 11.30 z kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, której będzie przewodniczył bp Marian Rojek, a o 18.00 jak w każdy 22 dzień miesiąca nabożeństwo i Msza św. za wstawiennictwem św. Rity w kościele pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu.

Wszystkich z Państwa, mających trudności w bezpośrednim uczestniczeniu w tych wydarzeniach w swoich parafiach, zachęcamy do wspólnego przeżywania Triduum Paschalnego i Świąt Wielkiej Nocy za pośrednictwem naszego radia.

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe