Horyniec Zdrój. Taneczna Majówka Charytatywna

  • 03.05.2019, 06:53
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Horyniec Zdrój. Taneczna Majówka Charytatywna
W Horyńcu-Zdroju w Amfiteatrze (03.05) odbędzie się Taneczna Majówka Charytatywna.

Rozpoczęcie imprezy już od godziny 15.30. Zagra aż 5 zespołów: Discoboys, Miglanc, Pozytywni Albo Wcale, Menelaos oraz Coco Jumbo. W programie jest również strefa dla dzieci. A panie z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich prowadzić będą sprzedaż swoich wypieków jak i dań.
Impreza ma charakter charytatywny, dlatego podczas wydarzenia Stowarzyszenie Przystanek Horyniec będzie prowadzić zbiórkę pieniędzy do puszek na leczenie Łukasza Czarnego który po wypadku jest sparaliżowany od pasa w dół i wymaga stałej rehabilitacji. W przerwach między zespołami będą również prowadzone licytacje. Całość pieniędzy zostanie przekazana w celu pomocy Łukaszowi.
Organizatorzy Gmina Horyniec-Zdrój, Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju oraz Stowarzyszenie Przystanek Horyniec serdecznie zapraszają.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe