Najwyższy bonus dla nowych graczy

  • 19.07.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Najwyższy bonus dla nowych graczy
Szukasz dobrego bukmachera, który jednocześnie zaproponuje ci atrakcyjne warunki? A może jeszcze nigdy nie obstawiałeś i chcesz po raz pierwszy spróbować swojego szczęścia w typowaniu? W obu przypadkach nie możesz zapomnieć o porównaniu bonusów, aby wybrać ten, który będzie najwyższy.
  1. Czym się kierować przy wyborze bukmachera?
  2. Oferta promocyjna od LVbet
  3. Kod promocyjny STS

W praktyce większość bonusów dostępnych jest tylko dla nowych graczy, dlatego jeżeli nie skorzystasz z kodów promocyjnych na początku, to później możesz nie mieć już takiej możliwości.

Czym się kierować przy wyborze bukmachera?

Bonusy nie mogą jednak mieć największego wpływu na twoją decyzję w kwestii wybrania firmy. O wiele ważniejsze jest to, czy dany bukmacher to legalnie działająca firma. Wybierając jednego z tych, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów eliminujesz ryzyko otrzymania wysokiej kary finansowej. Powinni o tym pamiętać wszyscy, którzy wciąż korzystają z oferty zagranicznych bukmacherów, którzy nie działają zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. W skrajnych przypadkach kary nałożone na graczy mogą sięgać setek tysięcy złotych, dlatego nie opłaca się podejmować niepotrzebnego ryzyka. Sprawdź aktualne bonusy przyznawane przez legalnych bukmacherów typu Lvbet oraz STS, a z pewnością wybierzesz dla siebie dobrą ofertę.

Oferta promocyjna od Lvbet

Kody promocyjne do bukmachera Lvbet są mocno zróżnicowane. Możesz więc wybrać taki, który zapewni ci bezpieczny zakład lub też zdecydować się na promocję, dzięki której firma podwoi twoją wpłatę. Pamiętaj tylko o tym, aby sprawdzić szczegóły każdej z promocji, co zostało opisane w zakładce lvbet kod promocyjny. W ten sposób będziesz wiedział, co dokładnie musisz zrobić, żeby bonus prawidłowo zaksięgował się na twoim koncie. Z reguły im większą kwotę firma bukmacherska obiecuje graczowi, tym bardziej skomplikowane warunki musi on spełnić. Z tego też powodu czasami lepiej sięgnąć po mniejszy, ale za to łatwiejszy do zdobycia bonus.

Kod promocyjny STS

Nowi gracze najczęściej rejestrują konta u bukmachera STS. Nie dość, że posiada on niezbędną licencję wystawioną przez Ministra Finansów, to dodatkowo firma przygotowała wyjątkowe kody promocyjne. Przykładem może być ten, który pozwala graczowi otrzymać od firmy nawet 1000 złotych. Podobnie jak wiele innych bonusów, wspomniany sts kod promocyjny możesz wykorzystać wyłącznie przy rejestracji. Pamiętaj więc o tym, aby później nie stracić szansy na darmowe pieniądze, które dodatkowo mógłbyś później powiększyć dzięki umiejętnemu obstawianiu.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: