×
Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Podsumowanie akcji „Tak, Pomagam!”

  • 4.04.2017, 22:37 (aktualizacja 04.04.2017 23:04)
Podsumowanie akcji „Tak, Pomagam!” Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Rejon Lubaczów
Zbliżające się Święta Wielkiej Nocy, podobnie jak Boże Narodzenie, to szczególny czas kiedy każdemu człowiekowi potrzebna jest bliskość drugiej osoby. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami.

Taki właśnie gest w kierunku osób potrzebujących wykonali wolontariusze Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, którzy przeprowadzili akcję „Tak, Pomagam!”. Po zbiórce żywności czas na jej podsumowanie.

Aneta Tryniecka, diecezjalny koordynator wolontariatu Caritas w rozmowie z Anną Głowacką złożyła serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w akcję.

Ponad trzynaście ton żywności trafi do osób potrzebujących w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Praca wolontariusza nie należy do łatwych.

Caritas pragnie na święta dotrzeć z pomocą do jak największej liczby osób niedożywionych i żyjących w ubóstwie, aby każdy mógł cieszyć się wielkanocnym śniadaniem. Produkty zebrane podczas zbiórki trafiają do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe