Czwartek, 24.05.2018, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Chrześcijańskie Granie - Koncert Debiuty

Chrześcijańskie Granie - Koncert Debiuty Chrześcijańskie Granie
Już po raz siódmy w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce odbędzie się Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. Organizatorem jest fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Wystąpią: Play&Pray Rock and Fire Tomek Jasiński Music.

To już kolejna edycja koncertu – mówi Michał Guzek, prezes fundacji „Chrześcijańskie Granie” i organizator Koncertu Debiutów:

Patronką Koncertu debiutów jest Monika Brzoza – ewangelizatorka, która zmarła 29 października 2010 po długiej chorobie. „Ja nie umieram. Ja wchodzę w Miłość” – napisała w swoim ostatnim liście. Dlaczego jej osoba jest tak znacząca dla tego koncertu tłumaczy Michał Guzek:

Koncert Debiuty jest organizowany przez fundację „Chrześcijańskie Granie”, której celem jest promocja muzyki chrześcijańskiej, zwłaszcza wśród młodego pokolenia:

Koncert Debiuty odbędzie się 23 kwietnia w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. Wydarzenie jest organizowane m. in. poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie”, która powstała w lipcu 2015 roku w celu promocji muzyki chrześcijańskiej. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze oraz zespół Soudarion.

 

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Anna Niderla-Kudach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe