Czwartek, 24.05.2018, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

JEZUS NA WSCHODZIE

  • 17.07.2017, 15:47 (aktualizacja 17.07.2017 20:41)
  • Joanna Suszko
JEZUS NA WSCHODZIE
To wyjątkowe rekolekcje z okazji 25-lecia diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

W sposób szczególny chcemy podczas nich dziękować za otrzymane łaski w 25 lat istnienia diecezji zamojsko-lubaczowskiej i próbować rozpalić w nas ogień Ducha Świętego na to co przed nami.

Do poprowadzenia tych diecezjalnych rekolekcji zaproszeni zostali dwaj ojcowie: Enrique Porcu i Antonello Cadeddu, którzy posługują ubogim w Brazylii i z mocą głoszą Słowo Boże. Mówi o nich ks. Piotr Spyra z Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu, współorganizator wydarzenia.


"Jezus na Wschodzie" to kontynuacja rekolekcji sprzed dwóch lat. Wtedy w diecezji gościliśmy o. Johna Bashoborę z Ugandy.

Diecezjalne rekolekcje ewangelizacyjne Jezus na Wschodzie odbędą się w sobotę 26 sierpnia na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Ks. Spyra podaje ogólny plan wydarzenia.

Aby uczestniczyć w rekolekcjach na stadionie należy zakupić bilet-cegiełkę w cenie 20 zł, która pokrywa koszty organizacji i wspiera działania ewangelizacyjne w naszej diecezji.

Spotkanie na stadionie będzie inauguracją diecezjalnych rekolekcji. W kolejnych dniach swoje dni skupienia będą mieli kapłani naszej diecezji.

Wszystkie potrzebne informacje na temat diecezjalnych rekolekcji można znaleźć na stronie www.jezusnawschodzie.pl. Organizatorzy spotkania proszą o modlitwę, pokutę i post w intencji tego wydarzenia!

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe