Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Nagrodzono zamojskich wolontariuszy

  • 5.12.2017, 19:17 (aktualizacja 05.12.2017 23:17)
Nagrodzono zamojskich wolontariuszy
15 lat Zamojskiego Centrum Wolontariatu i Gala Inicjatyw Społecznych

Po raz dziewiąty Zamojskie Centrum Wolontariatu i Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych zorganizowali Galę Inicjatyw Społecznych łączącą Galę Wolontariatu i Galę konkursu na „Inicjatywę Roku”. Wydarzenie odbyło się 5 grudnia w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza w zamojskim okrąglaku.

Dorota Nowosad, członek zarządu Zamojskiego Forum Inicjatyw Społecznych podkreśliła znaczenie tego przedsięwzięcia wśród wielu innych, które są realizowane na terenie miasta.


Podczas gali zostały nagrodzone trzy inicjatywy, które zrealizowano w 2016 roku. Zwycięzcą zostało Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu. Małgorzata Farion, prezes grupy doceniła to wyróżnienie.

Wydarzenie było powiązane z obchodami jubileuszu 15-lecia Zamojskiego Centrum Wolontariatu. Jego wiceprezes Krystyna Rybińska-Smyk życzyła sobie i każdemu by wokół nie brakowało ludzi dobrej woli chętnych nieść pomoc.

Wyróżnieniami i nagrodami zostali uhonorowani najaktywniejsi wolontariusze. Ufundowali je: Zamojskie Centrum Wolontariatu i Prezydent Zamościa. Na naszej stronie w zakładce Galeria można obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia, na Facebooku posłuchać hymnu zamojskich wolontariuszy.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe