Czwartek, 18.04.2019

Kwadrans Akademicki

Kwadrans Akademicki

Audycja poświęcona działalności Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu, w której poruszane są zagadnienia związane z życiem akademickim, rozmowy z wykładowcami, studentami i osobami związanymi z uczelnią.

Zapraszamy do słuchania audycji w II i IV sobotę miesiąca o godz. 16.40.

 

2019-04-13 Dlaczego warto studiować na kierunku bezpieczeństwo narodowe? – rozmowa z prof. zw. dr hab. Henrykiem Chałupczakiem, dyrektorem Instytutu Nauk Społecznych PWSZ w Zamościu. Studia na kierunku logistyka. Dlaczego warto wybrać ten kierunek? – rozmowa z dr. hab. inż. Rafałem Longwicem, dyrektorem Instytutu Przyrodniczo-Technicznego PWSZ w Zamościu.Dni Kultury Studenckiej 2019 – rozmowa z Pawłem Przybyszem, członkiem Samorządu Studenckiego PWSZ w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


2019-03-23 Projekty unijne realizowane przez uczelnię oraz współpraca uczelni ze środowiskiem sportowym w Zamościu – rozmowa z Jerzym Kornilukiem, kanclerzem PWSZ w Zamościu. O studiach na kierunku pielęgniarstwo – rozmowa z dr n. med. Magdaleną Bielacz, kierownikiem Zakładu Pielęgniarstwa w PWSZ w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...2019-03-09 Legia Akademicka i korzyści dla studentów z udziału w tym projekcie – rozmowa z ppłk. Andrzejem Podhorodeckim, wykładowcą PWSZ w Zamościu na kierunku bezpieczeństwo narodowe. I-ligowa drużyna tenisa stołowego PWSZ Zamość i jej awans do ćwierćfinału Pucharu Europy TT Inter Cup – rozmowa z Piotrem Kostrubcem, trenerem drużyny.

loadingŁaduję odtwarzacz...