Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Kwadrans Akademicki 2019

 

Audycja poświęcona działalności Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w  Zamościu, w której poruszane są zagadnienia związane z życiem akademickim, rozmowy z wykładowcami, studentami i osobami związanymi z uczelnią.

 

 

 

2019-12-15  
Rozmowa z rektorem Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu dr. hab. Andrzejem Samborskim.


2019-06-08 
Rozmowa z prof. nadzw. dr. hab. Andrzejem Samborskim, rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w  Zamościu


2019-05-25 
O Dniu Bezpieczeństwa Narodowego oraz Dniu Turystyki Aktywnej i Rekreacji – rozmowa z mjr. rez. Ryszardem Klimaszewskim, wykładowcą na kierunku bezpieczeństwo narodowe PWSZ w Zamościu oraz dr. Marcinem Bochenkiem dyrektorem Instytutu Turystyki i Rekreacji PWSZ w Zamościu.
Sukcesy I-ligowej drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość oraz zapowiedź nadchodzących wydarzeń sportowych z udziałem zamojskich tenisistów - rozmowa z Piotrem Kostrubcem, trenerem drużyny.


2019-05-11 
O praktycznym kształceniu studentów kierunku mechanika i budowa maszyn oraz laboratoriach mechaniki, w których studenci nabywają swoje umiejętności w trakcie studiowania – rozmowa z dr. hab. inż. Jarosławem Bartnickim, wykładowcą na kierunku mechanika  i budowa maszyn PWSZ w Zamościu.

Praktyczny wymiar kształcenia oraz wsparcie finansowe dla studentów PWSZ w Zamościu – rozmowa z prof. dr. hab. Waldemarem Martynem, prorektorem PWSZ w Zamościu.


2019-04-27 
O studiach na kierunku turystyka i rekreacja oraz Dniu Turystyki Aktywnej – rozmowa z dr. Marcinem Bochenkiem, dyrektorem Instytutu Turystyki i Rekreacji PWSZ w Zamościu. Studia na kierunku filologia angielska, możliwości jakie daje ukończenie tego kierunku oraz konkursy organizowane przez Zakład Anglistyki – rozmowa z dr Moniką Rajtak, dyrektorem Instytutu Humanistycznego PWSZ w Zamościu
 


2019-04-13 
Dlaczego warto studiować na kierunku bezpieczeństwo narodowe? – rozmowa z prof. zw. dr hab. Henrykiem Chałupczakiem, dyrektorem Instytutu Nauk Społecznych PWSZ w Zamościu. Studia na kierunku logistyka. Dlaczego warto wybrać ten kierunek? – rozmowa z dr. hab. inż. Rafałem Longwicem, dyrektorem Instytutu Przyrodniczo-Technicznego PWSZ w Zamościu.Dni Kultury Studenckiej 2019 – rozmowa z Pawłem Przybyszem, członkiem Samorządu Studenckiego PWSZ w Zamościu.


2019-03-23 
Projekty unijne realizowane przez uczelnię oraz współpraca uczelni ze środowiskiem sportowym w Zamościu – rozmowa z Jerzym Kornilukiem, kanclerzem PWSZ w Zamościu. O studiach na kierunku pielęgniarstwo – rozmowa z dr n. med. Magdaleną Bielacz, kierownikiem Zakładu Pielęgniarstwa w PWSZ w Zamościu.2019-03-09 
Legia Akademicka i korzyści dla studentów z udziału w tym projekcie – rozmowa z ppłk. Andrzejem Podhorodeckim, wykładowcą PWSZ w Zamościu na kierunku bezpieczeństwo narodowe. I-ligowa drużyna tenisa stołowego PWSZ Zamość i jej awans do ćwierćfinału Pucharu Europy TT Inter Cup – rozmowa z Piotrem Kostrubcem, trenerem drużyny.

 

Podziel się

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.