Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

ARiMR 2021

 

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do wysłuchania cyklu audycji poświęconych tematyce rolniczej.

W każdy piątek na antenie Katolickiego Radia Zamość audycja premierowa o godzinie 7:55, powtórka o 22:55.

 

 

 

 

20.08.2021 Audycja nr 1.
O zasadach przyznawania pomocy na refundację wydatków poniesionych na bioasekurację z Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Haliną Szymańską rozmawia Justyna Dobosz.


27.08.2021 Audycja nr 2.
O akcji promowania szczepień przeciwko COVID-19 przez Koła Gospodyń Wiejskich z Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Haliną Szymańską rozmawia Justyna Dobosz.


3.09.2021 Audycja nr 3.
O wsparciu na modernizację gospodarstw rolnych z Panią Haliną Szymańską, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, rozmawia Justyna Dobosz.


10.09.2021 Audycja nr 4.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o pomoc na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej. Dokumenty można składać do końca bieżącego roku. O zasadach ubiegania się o wsparcie z Prezes ARiMR Panią Haliną Szymańską rozmawia Justyna Dobosz.


17.09.2021 Audycja nr 5.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wprowadziła aplikację eWOP. O jej zaletach z Zastępcą Prezesa ARiMR Tomaszem Kuśnierkiem rozmawia Justyna Dobosz.


05.11.2021 Audycja nr 6.

Już niebawem rolnicy będą mogli ubiegać się o przyznanie pomocy na wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój. O zasadach przyznawania pomocy na ten cel, z Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Heleną Szymańską rozmawia Justyna Dobosz.

 


12.11.2021 Audycja nr 7.

O zasadach przyznawania pomocy na inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej lub przedsięwzięcia odtwarzające zniszczone gospodarstwa, Justyna Dobosz rozmawia z Jolantą Duchnik, dyrektor Departamentu Działań Inwestycyjnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


19.11.2021 Audycja nr 8

Trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy na tworzenie grup i organizacji producentów rolnych. O szczegółach przyznawania wsparcia na ten cel mówi Katarzyna Gołębiowska, ekspert z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


26.11.2021 Audycja nr 9

Jeszcze w bieżącym roku rolnicy będą modli ubiegać się o wsparcie na inwestycje chroniące wody przed zanieczyszczeniem azotanami, pochodzącymi ze źródeł rolniczych. O szczegółach przyznawania pomocy na ten cel mówi Paweł Wojcieszak, dyrektor Biura Prasowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


03.12.2021 Audycja nr 10

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do końca grudnia br. przyjmuje wnioski o wsparcie na inwestycje w drzewostanie, realizowane prze właścicieli lasów prywatnych. O szczegółach Justyna Dobosz rozmawia z Pawłem Wojcieszakiem, rzecznikiem prasowym ARiMR.

 


 

Podziel się

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.