Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Nowa placówka Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie otworzył swoją nową placówkę, w której mieści się Oddział oraz Centrala Banku.

Na klientów oprócz nowoczesnej sali obsługi czeka szereg udogodnień i niespodzianek. Jedną z nich jest wystrój placówki, który jest swoistym połączeniem nowoczesności (duża ilość przeszkleń w budynku, system Digital Signage do komunikacji z Klientami, wielostrefowa Klimatyzacja, biometryczne bankomaty) z tradycją i kulturą. Na sali operacyjnej bowiem zainstalowano podświetlaną reprodukcję archiwalnej mapy von Miega o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych! Mapa przedstawia Lubaczów i okolicę z okresu schyłku XVIII w. i jest jedną z największych tego typu atrakcji w Polsce. Klatki schodowe ozdobione zostały reprodukcjami archiwalnych pocztówek oraz banknotów, między innymi z okresu międzywojennego.

Przedsięwzięciem bez precedensu jeśli spojrzymy nań z perspektywy banków jest fakt, iż świadomie zrezygnowano z użycia zewnętrznych ścian obiektu jako wyłącznego nośnika reklamy. Przekaz reklamowy został zastąpiony fotografiami najważniejszych zabytków w Lubaczowie, głównie z okresu międzywojennego.

Wraz z otwarciem przygotowano dla Klientów Banku Spółdzielczego w Lubaczowie szereg promocji niespodzianek i eventów. Pierwszym z nich był tydzień niespodzianek. Od 7 do 11  sierpnia, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie był obecny na lubaczowskim Rynku w ramach "Tygodnia Niespodzianek", podczas którego wszyscy mieszkańcy mogli zmierzyć się z przygotowanymi przez placówkę konkursami, w których do wygrania był między innymi sprzęt AGD czy bilety do kina.

Audycję o otwarciu nowej placówki Banku Spółdzielczego w Lubaczowie przygotowała Alicja Magura.

Podziel się

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.