Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Kwadrans Akademicki 2024

 

Cykl audycji poświęconych działalności Akademii Zamojskiej, w której poruszane są zagadnienia związane z życiem akademickim, rozmowy z wykładowcami, studentami i osobami związanymi z uczelnią.

Emisja w każdy piątek o godz. 17:10.

 

 

2024-05-17. Audycja 5. 

Przybądźcie do Akademii, bo znajdziecie tutaj wspaniałych ludzi, ogromną szanse by ten najpiękniejszy okres życia spędzić ciekawie i pożytecznie, radośnie i w dobrej atmosferze. Warto - tak rektor Akademii Zamojskiej dr hab. Paweł Skrzydlewski, prof. ucz. zachęca do podjęcia do studiów w AZ. Zapraszamy do wysłuchania audycji i zapoznania się z ofertą studiów proponowaną przez Akademię Zamojską. 


2024-05-10. Audycja 4. 

Fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne oraz turystyka i rekreacja - to kierunki studiów proponowane przez Wydział Nauk O Zdrowiu Akademii Zamojskiej. Jak wygląda praktycznie kształcenie na tych kierunkach i dlaczego warto je studiowac opowiedział dr hab. n. med. Szymon Zmorzyński, dziekan WNZ AZ.


2024-05-03. Audycja 3. 

O zbliżających się juwenaliach opowiedzą Wiktoria Puzio, przewodnicząca Rady Samorządu Studenckiego AZ oraz Antoni Pułtorak, członek RSS AZ, Rzecznik Praw Studenta. Opowiedzą oni również o tym, czym zajmuje się na co dzień samorząd studencki oraz jakie przedsięwzięcia udało się RSS AZ zrealizować w tym roku akademickim, jak również, jakie wydarzenia są jeszcze planowane.


2024-04-26. Audycja 2. 

O działalności Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych Akademii Zamojskiej oraz oferowanych przez ten wydział kierunkach studiów opowie dr Łukasz Potocki dziekan WNSH AZ, dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego AZ.


2024-04-19. Audycja 1.
O działalności Wydziału Techniczno-Informatycznego Akademii Zamojskiej opowie dr inż. Paweł Prokop, dziekan tegoż wydziału, dyrektor Instytutu Informatyki AZ.

 

 

Podziel się

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.