Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 05:06
Reklama SADEX

Porady Gospodyni

Mąż. Rodzina. Dzieci. A przy tym wszystko w domu wysprzątane na zicher. Niemożliwe?! Jedni twierdzą, że nie ma idealnych mieszkań, a jeżeli faktycznie takie są to z pewnością czegoś im brakuje. Może odrobiny ciepła i serca? Sprawdzimy to!

Połączymy tradycję i nowoczesność.

Poznamy różne sposoby na bycie piękną, zaradną i przede wszystkim skuteczną gospodynią.
Nie zabraknie u nas praktycznych wskazówek na prowadzenie domu, na jego urządzanie, sprzątanie. Będzie też pranie i gotowanie... jak to było wczoraj i jak jest dziś.

Porozmawiamy z gospodyniami, które z pokolenia na pokolenie stosują sprawdzone sposoby na to, jak na przykład usunąć uporczywe plamy i doczyścić zabrudzenia.

Wykorzystamy naturalne metody by przywrócić blask naszej urodzie i zadbać o zdrowie naszej całej rodziny.
Od małego interesowały mnie różne sztuczki stosowane w domu przez moją mamę, babcię, czy ciocię. Zastanawiało mnie i dziwiło zarazem, że tak szybko z dywanu znikały ciemne plamy, a buty nabierały nowego blasku. Zaczęłam spisywać te różne porady i stosować. Jedna głowa wszystkiego nie spamięta, dlatego zadbamy o czas do zanotowania przekazanych wskazówek.
Bycie gospodynią domową nie jest łatwe jak by się wydawało. Zawód ten, nie boję się użyć takiego określenia wiąże się z mnóstwem codziennych decyzji, obowiązków, a także z rozsądnym gospodarowaniem pieniędzmi. To nie takie proste pogodzić ze sobą pracę i zadbany dom. Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

Małgorzata Sobczuk. Zapraszam nasze słuchaczki i słuchaczy na nowy program "Porady gospodyni".

W 1 i 3 piątki miesiąca będziemy wspólnie tworzyć te audycje. Pomogą nam w tym panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Zamość.
 

AUDYCJE:

1. Porady gospodyni - zapowiedź audycji


2. Gospodyni dawniej i dziś. Wykopki

3. Przechowywanie owoców i warzyw zimą

Podziel się

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.