Trwa 9. Exodus Młodych

  • 22.08.2019, 10:10
  • Joanna Suszko
Trwa 9. Exodus Młodych Exodus Młodych_facebook
W Zwierzyńcu od wtorku (20.08) trwa #9. Exodus Młodych.

Młodzież odbywa czterodniowe rekolekcje pod namiotami rozważając tematy związane z Duchem Świętym, Matką Bożą i Kościołem. Towarzyszy im hasło „Oblubienica i Duch”. Exodus Młodych zainaugurowała Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Mariusza Leszczyńskiego, który dziękował młodym za obecność na Exodusie, która jest świadectwem ich wiary.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdego dnia młodzież uczestniczy w Mszy świętej i nabożeństwach, słucha świadectw i konferencji zaproszonych gości. Za nimi spotkania z Idą Nowakowską-Herdnon, ks. Rafałem Jarosiewiczem, Grzegorzem Kasjaniukiem czy o. Johnem Bashoborą. Michał, jeden z uczestników spotkania, podzielił się z nami wrażeniami ze spotkania z charyzmatykiem z Ugandy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na Exodusie nie brakuje  czasu na sakrament pokuty, ale też zabawę, warsztaty tematyczne i koncerty. Na scenie uczestnicy zobaczyli już zespoły Good God i Muode Koty. Ks. Jarosław Kędra, dyrektor spotkania cieszy się z obecności tak wielu młodych osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dziś w programie spotkanie z ks. Bogusławem Kowalskim, autorem książki „Czarny humor”. Wieczorem wystąpi zespół Exodus 15. Dzień zakończy się nabożeństwem posłania.

9. Exodus Młodych zakończy Msza święta w piątek o godz. 9:30 w kościele parafialnym w Zwierzyńcu, której będzie przewodniczył kanclerz Kurii Diecezjalnej w Zamościu, ks. Michał Maciołek. Będziemy ją transmitować na naszej antenie.

Na stronie Exodusu Młodych na facebooku znaleźć można transmisje na żywo niektórych punktów programu oraz fotogalerie zdjęć. Zapraszamy także na ostatnie radiowe studio Exodus 2019 dziś na naszej antenie o godz. 21:30.

Joanna Suszko

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe