ZUS Biłgoraj. Bezpłatne szkolenie dla pracodawców

  • 07.09.2019, 17:30
  • Joanna Ferens
ZUS Biłgoraj. Bezpłatne szkolenie dla pracodawców
Pracownicze Plany Kapitałowe – to temat szkolenia dla pracodawców, które odbędzie się w Biłgoraju 12 września. Od przyszłego roku kolejna grupa pracodawców będzie musiała utworzyć PPK dla swoich pracowników.

Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny system długoterminowego oszczędzania dla pracowników, realizowany przy współpracy z pracodawcami oraz państwem. O zasadach działania PPK będzie można dowiedzieć się więcej podczas szkolenia, które poprowadzi ekspert z Polskiego Funduszu Rozwoju. Spotkanie jest przeznaczone dla pracodawców.

‘Zgodnie z nowymi przepisami pierwsze firmy rozpoczęły tworzenie PPK dla swoich pracowników od lipca tego roku. Chodzi o duże zakłady, zatrudniające ponad 250 osób. Od początku przyszłego roku obowiązek tworzenia PPK obejmie zakłady pracy zatrudniające ponad 50 osób, a od 1 lipca 2020 roku – firmy zatrudniające co najmniej 20 osób. Pozostałe zakłady pracy, w tym jednostki sektora finansów publicznych, mają tworzyć PPK od 2021 roku’ – wyjaśnia Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w województwie lubelskim.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 12 września w biłgorajskim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, przy ul. Kościuszki 103. Rozpocznie się o godz. 10.00. Zapisy pod numerem telefonu 84 688 13 08 lub w sali obsługi klientów ZUS.

/Inf. nadesłana/

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe